2007/2008-as szezon : 20.Fordúló

20.Fordúló

Ágfalva KSK - Kópháza KSE

Összefoglaló

Húsvét vasárnap sem maradhatott Futball nélkül az Ágfalvi közönség. Igy a múlt hétvégét követően ismét egy hazai mérkőzés volt várható az Ágfalvi Focipályán. Ezuttal a Kópháza KSE volt az ellenfél amelynek a forduló előtt a Tartalék csapata az 5-dik,a Felnőtt csapat pedig csak a 13-dik helyen tanyázott. De nem szabad őket félvárol venni...

A Tartalék meccsre egy picit kevés néző volt kiváncsi. Informació, hogy a hazai csapat ezen a meccsen avatta fel az új égszínkék-fehér szerelést amit a szurkolók véleménye szerint nagyon jó és reméljük sok-sok győzelmet fogunk ebben a szerelésben átélni.
A Meccs nagyon jól kezdődőtt a hazaiak számára, jobbnál jobb helyzet következett de sajna nem tudtuk Horváth Szilárd révén értékesiteni ezeket. De sebaj....mondtuk a kispadon amikor Dominek Gábor a mérkőzés 30. percében 15 méterről bal lábbal a kapu jobb oldalába lőtte a labdát.1-0. Nem is kellet sok idő, egy bedobást kővetően Busa István ugrott a legmagasabbra és fejelt egy gólt. Igy az állás 2-0.
Azt kővetkezett a második félidő ami egy kicsit több izgalmat hozott a lassan gyűlekező nézőseregnek.
Telt az idő, a Kópháza vezette akcióit amikor egy középre guritott labdát az egyik vendég játékos nagyon jól talált el és a léc alá ragasztotta a labdát. 2-1,de még ilyenkor sok idő volt hátra. Lassan megkezdődtek hazai oldalon a cserék is. Kőzel jártunk már a 70. perchez amikor a csereként beállt Légrády János lőtt egy okos gólt, ő a kapu bal oldalába lőtte a labdát. 3-1. És erre jött a hidegzuhany amikor megint a vendégek találtak egy gólt. De a hazai csapatnak erre volt válasza a később megválasztott mérkőzés legjobba, Dominek Gábor berúgta a 80. percben percben a csapat 4. gólját. Igy a csapat egy picit fellélegzett...talál túlságosan is ezt eredményezte a Vendég csapat 3. gólját
A meccs vége a felé többet veszélyeztetett a vendég csapat, de hazai csapat jól védekezett igy megérdemelten tarthatta otthon a 3 pontott.

Ágfalva KSK Tartalék - Kópháza KSE Tartalék 4-3

G: Dominek G.(2),Busa I., Légrády J.

Több mint 500 néző várta a "Nagyok" meccsét. Újitás volt a Gól-totó játék is amire több tucat külömbőző eredmény érkezett, de csak a végére 2-3 helyes találat lett.
A hazai csapat nagyon erőteljesen kezdte a mérkőzést helyezetett helyezt után dolgoztak a ki, a vendég csapatnak esélye sem volt, igy 5-0-ás hazai előnnyel fordultak a csapatok. A második félidő picit csendesebb volt, egy hatalmas potyagóllal előszőr még nővelte az előnyét az Ágfalva csapat,de a vége előtt még a Kópháza is kozmetikázott az eredményen.

Ágfalva KSK - Kópháza KSE  6-1

G: Varga R., Pölöskei I.,Kovács I.,Csontos I., Varga Zs., Udvardy P.